Hikayemiz

Side Star Hotels, %100 aile işletmesi olan bir Türk şirketidir. Kökleri 1930’lu yıllara dayanan tarım işletmeciliği ve küçük yerel toptancılık faaliyetlerine dayanan aile işletmemiz değerlerini 4 nesildir sürdürmektedir. 

 

Şirketimiz kurulduğu 1998 yılından beri iyi konumlardaki, üst düzeyde donanımlı otellerle, yetkin bir ekiple, doğaya saygılı, yerel partneriyle ilişkilerini koruyan güçlü bir yönetim anlayışıyla dünyanın dört bir yanından gelen konuklarına unutulmaz, mutlu tatil anıları yaratmayı misyon edinmiştir.

 

On yıllardır “kişiselleşmiş Akdenizli misafirperverliği”, “güvenli ve rahatlatıcı ortamlar” ve “tutarlı mükemmellik peşinde liderlik” arayışını temel prensip olarak edinmiştir.

 

Annelerimizin hazırladığı sofralardaki yerel lezzetler, kalabalık ailenin coşkusu, evlerimizin sağladığı güven, ve özgür çocukluğun verdiği mutluluğu ilk günden itibaren işletmelerimizde yansıtmayı hedefledik. Nesiller boyu anılarımızın olduğu Side sahilinde faaliyete başlayan ilk otelimiz Side Star Beach ile başlayan yolculuğumuz, Side Star Park, Side Star Resort ve Side Star Elegance ile devam etmiştir. Side Star Sports Complex ile bölgesinde spor turizminde önderlik eden grubumuz, her yıl onlarca farklı ülkeden gelen futbol takımlarını, plaj voleybolu gruplarını, bisiklet tutkunlarını ağırlamaktadır. 

 

Her yeni yatırımıyla çıtayı bir üst kademeye taşıyarak, bölge ve Türkiye turizmine önderliği hedefleyen Side Star Hotels, her gün daha iyi olmak için kedini yeniliyor ve tüm paydaşlarına olan sorumluluk duygusuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Her faaliyetimizde Akdeniz’in dinamizmi ve sıcaklığını taşımayı, sade ama keyif sahibi deneyimleri, evrensel değerleri yerelde korumaya özen göstermeyi, doğaya ve topluma saygılı olmayı önemsiyoruz. Misafirlerimizin tatil deneyimlerini ve çalışanlarımızın faaliyetlerini bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

 

Her yıl onlarca değerlendirme kuruluşlarından aldığımız ödüller, akreditasyon kurumlarından aldığımız belgeler ve en önemlisi de nesiller boyu devam bizi her sene tercih eden binlerce Tekrar Misafirlerimiz’in, Side Star Hotels’e olan güveni; planlı, yetkin kişilerle çalışan, tutarlı ve sorumlu işletmecilik anlayışımızın en büyük göstergesidir.

Bize, Sizi misafir etme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Side Star Elegance

Side bölgesinin ilk beş yıldızlı oteli  olan "Side Star Elegance" 1987 yılından bu yana turizm sektörünün öncülülüğünü yapmaktadır. Tesisimiz 2014-2015 Kış Sezonunda yenilenmiştir. Profesyonel kadrosu ve  güler yüzlü personeli ile bugüne kadar sürdürdüğü  misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışını günün değişen koşullarını da  takip ederek  sürekli geliştirmektedir. 

Hijyen ve Gıda Güvenliği ile ilgili çalışmalarını `ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi` ile belgelendirmiş, çevre koruma ve temizliği konusunda gösterdiği duyarlılığı Mavi Bayrak ve Beyaz Yıldız (sürdürülebilir çevre ve verimlilik programı), gibi ödüllere layık görülerek kanıtlamıştır.

 

Side Star Elegance Factsheet ve Konsept Bilgileri

Yaz Sezonu:   Download SideStar Document   Kış Sezonu:   Download SideStar Document   Senior Entertainment Program:   Download SideStar Document

ISO 22000 Sertifikası

 Download SideStar Document

 

Side Star Resort

Deniz, kum ve tarihi yerlerin merkezinde olan 5 yıldızlı otelimiz tamamen renove edildi. Denize sıfır konumu, 462 oda kapasitesi ve en önemlisi güler yüzlü servis anlayışı ile kısa sürede misafirlerin gönlünde yer alan otelimiz, tarihi Side yarımadasına ve Manavgata sadece 12 km mesafededir. İnce kumlu ve sığ plajı "MAVİ BAYRAK" ile uluslararası ödüle layık görülmüştür. Misafirlerimize `Her şey Dahil` konaklama imkanı sunan otelimiz, 12 ay hizmet vermektedir.

 

Side Star Resort Factsheet ve Konsept Bilgileri

Yaz Sezonu:   Download SideStar Document   Kış Sezonu:   Download SideStar Document   Senior Entertainment Program:   Download SideStar Document

 

ISO 22000 Sertifikası

 Download SideStar Document

 

Side Star Beach

Deniz, kum ve tarihi yerlerin merkezinde olan 5 yıldızlı otelimiz, denize sıfır konumu, 266 oda 588 yatak kapasitesi ve en önemlisi güler yüzlü servis anlayışı ile kısa sürede misafirlerin gönlünde yer alan otelimiz, tarihi Side yarımadasına sadece 10 dakika yürüyüş mesafesinde. İnce kumlu ve sığ plajı `MAVİ BAYRAK` ile uluslararası ödüle layık görülmüştür. Misafirlerimize `Her şey Dahil` konaklama imkanı sunan otelimiz, 12 ay hizmet vermektedir.

Tarihi Side`de yer alan otelimiz `Side Star Beach`, eski Roma amfi tiyatrosu Aspendos`a 30 km, Antalya Havalimanına 65 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafededir. Otelimiz direk Side`nin eşsiz kumsalındadır.

 

Side Star Beach Factsheet ve Konsept Bilgileri

Yaz Sezonu :   Download SideStar Document   Kış Sezonu :   Download SideStar Document   Senior Entertainment Program :   Download SideStar Document

ISO 22000 Sertifikası

 Download SideStar Document

 

Side Star Park

Hazır mısınız ?

İçeri adım attığınız anda sonsuz hizmet ve ayrıcalıkla karşılaşmaya hazır olun! Side Star Park Otel`in  kapısında karşılandıktan sonra artık her şey çok farklı ve özel...

Side Star ailesinin ikinci oteli olan Hotel Side Star Park 2005 yılının Nisan ayında hizmete girmiştir. 5 yıldızlı otel hizmeti ve konforuna sahip otelimiz denize 150m mesafededir. 212 oda 473 yatak kapasitesi ve en önemlisi güler yüzlü servis anlayışı ile kısa sürede misafirlerin gönlünde yer alan otelimiz, tarihi Side yarımadasına sadece 10 dakika yürüyüş mesafesinde. İnce kumlu ve sığ plajı `MAVİ BAYRAK` ile uluslararası ödüle layık görülmüştür.

Misafirlerimize ` Her şey Dahil` konaklama imkanı sunan otelimiz, 12 ay hizmet vermektedir. Tarihi Side`de yer alan otelimiz `Side Star Park`, eski Roma amfi tiyatrosu Aspendos`a 30 km, Antalya Havalimanına 65 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafededir.

 

Side Star Park Factsheet ve Konsept Bilgileri

Yaz Sezonu :   Download SideStar Document   Kış Sezonu :   Download SideStar Document   Senior Entertainment Program :   Download SideStar Document

ISO 22000 Sertifikası

Download SideStar Document