Sadakat Programı

Hedefimiz; bir marka olan “Side Star Hotel” lerini, özellikle kalite ve misafirperverlik farkı olan, benzersiz zincir otelleri olarak oluşturmaktır. Bu nedenle konaklamalarınızı mümkün olduğunca keyifli geçirmenizi sağlamakta kararlıyız.

 

Size yeni V.I.P Misafir programını sunmak bizim için büyük mutluluk. Eğer en az 3 defa Side Star Hotellerinde konakladıysanız V.I.P kartınızı alabilirsiniz. Nisan 2012 itibarı ile aşağıda ki avantajlar sizleri bekliyor olacak.

DEVAMLI MİSAFİRLERİMİZE ÖZEL;Hedefimiz; bir marka olan “ Side Star Hotel ” lerini, özellikle kalite ve misafirperverlik farkı olan, benzersiz zincir Otelleri olarak oluşturmaktır. Bu nedenle konaklamalarınızı mümkün olduğunca keyifli geçirmenizi sağlamakta kararlıyız.
Size yeni V.I.P Misafir programını sunmak bizim için büyük mutluluk. Eğer en az 3 defa Side Star Hotellerinde konakladıysanız V.I.P kartınız ile elde edilen avantajlar;        
  • Girişinizde V.I.P karşılama
  • "VIP Check-in" "Hızlı Check-in" Otelimize girişiniz esnasında Konaklama belgesi önceden Resepsiyon tarafından doldurulmuş olacak,sadece imzalamak kalacak.
  • Ücretsiz Çamaşırhane servisi; Haftada bir kez, bir oda için 5 kg ‘ a kadar çamaşırlarınız ücretsiz yıkanması.
  • Emanet Bavul servisi; Siz özel misafirlerimizin tatil sonu geri götürmek istemediğiniz giyim vb. eşyalarınızı valiziniz ile birlikte Otelimize teslim edebilir, bir daha ki tatile gelişinizde eşyalarınızı girişte tekrar teslim alabilirsiniz.
  • Spa & Wellness merkezimizdeki ücretli hizmetlerinden %25 indirim.
  • V.I.P özel kartınız tüm Side Star Otellerinde de geçerli olacaktır.