Hikayemiz

Hikayemiz

Side Star Hotels, %100 aile işletmesi olan bir Türk şirketidir. Kökleri 1930’lu yıllara dayanan tarım işletmeciliği ve küçük yerel toptancılık faaliyetlerine dayanan aile işletmemiz değerlerini 4 nesildir sürdürmektedir. 

 

Şirketimiz kurulduğu 1998 yılından beri iyi konumlardaki, üst düzeyde donanımlı otellerle, yetkin bir ekiple, doğaya saygılı, yerel partneriyle ilişkilerini koruyan güçlü bir yönetim anlayışıyla dünyanın dört bir yanından gelen konuklarına unutulmaz, mutlu tatil anıları yaratmayı misyon edinmiştir.

 

On yıllardır “kişiselleşmiş Akdenizli misafirperverliği”“güvenli ve rahatlatıcı ortamlar” ve “tutarlı mükemmellik peşinde liderlik” arayışını temel prensip olarak edinmiştir.

 

Annelerimizin hazırladığı sofralardaki yerel lezzetler, kalabalık ailenin coşkusu, evlerimizin sağladığı güven, ve özgür çocukluğun verdiği mutluluğu ilk günden itibaren işletmelerimizde yansıtmayı hedefledik. Nesiller boyu anılarımızın olduğu Side sahilinde faaliyete başlayan ilk otelimiz Side Star Beach ile başlayan yolculuğumuz, Side Star Park, Side Star Resort ve Side Star Elegance ile devam etmiştir. Side Star Sports Complex ile bölgesinde spor turizminde önderlik eden grubumuz, her yıl onlarca farklı ülkeden gelen futbol takımlarını, plaj voleybolu gruplarını, bisiklet tutkunlarını ağırlamaktadır. 

 

Her yeni yatırımıyla çıtayı bir üst kademeye taşıyarak, bölge ve Türkiye turizmine önderliği hedefleyen Side Star Hotels, her gün daha iyi olmak için kedini yeniliyor ve tüm paydaşlarına olan sorumluluk duygusuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Her faaliyetimizde Akdeniz’in dinamizmi ve sıcaklığını taşımayı, sade ama keyif sahibi deneyimleri, evrensel değerleri yerelde korumaya özen göstermeyi, doğaya ve topluma saygılı olmayı önemsiyoruz. Misafirlerimizin tatil deneyimlerini ve çalışanlarımızın faaliyetlerini bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

 

Her yıl onlarca değerlendirme kuruluşlarından aldığımız ödüller, akreditasyon kurumlarından aldığımız belgeler ve en önemlisi de nesiller boyu devam bizi her sene tercih eden binlerce Tekrar Misafirlerimiz’in, Side Star Hotels’e olan güveni; planlı, yetkin kişilerle çalışan, tutarlı ve sorumlu işletmecilik anlayışımızın en büyük göstergesidir.

 

Bize, Sizi misafir etme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.